Strona Glówna

I am happy to release my first full length CD!

Cieszę się że moglam wydać moje CD z polskimi utworami , ktore tyle znaczyły i dalej znaczą w mom życiu. Poniżej proszę przeczytać kilka moich i według mine ważnych przemysleń, informacji i podziękowań związanych z wydaniem płyty.

Płytę „Jesienna tęsknota – czyli – Refleksje kobiety” otwiera utwór, który jest dla mnie szczególny, bowiem jego kompozytorem jest mój mąż, Leszek Rozmus. W dużej mierze , dzięki Jego wsparciu , płyta w ogóle się ukazała.
Pozostałe utwory to 15 wspaniałych, kreujących niepowtarzalny klimat, dobrze znanych piosenek ale w nowych aranżacjach, które powstały na Florydzie.
Sama wybierałam piosenki, które znalazły się na albumie „Jesienne tęsknoty – czyli – Refleksje kobiety”. Stanowią one przedmiot mojej osobistej fascynacji. Urzekły mnie dojrzałością i pięknem tekstów: z jednej strony delikatnością i liryzmem, a z drugiej siłą przekazu.
Każdy z tych utworów związany jest z ważnymi chwilami w moim życiu. Wspaniałe aranżacje starałam się wzbogacić własnymi odczuciami i moją interpretacją. Czy się udało? Proszę, oceńcie to sami.
Moim wielkim pragnieniem jest, by zaśpiewane po polsku piosenki, nagrane z myślą
o Polakach zarowno w kraju jak i rozproszonych po świecie, beda towarzyszyć nie tylko w pięknych i cennych momentach życia, ale rownieżą w rejony subtelnych uczuć, emocji, pomogą wykreować intymną atmosferę , zainspirują do snucia refleksji nad tym, co najważniejsze – nad miłością do świata i ludzi.

Serdecznie dziękuję Pawłowi Rozmusowi ,twórcy nowego brzmienia utworów. za wytrwalą współpracę przy powstawaniu albumu.

Dziękuję też mojej córce, Angelice Ricciardi Calderaro za nagranie chórkow do kilku  utworów, jak rowniez wszstkim muzykom z Polski I Stanow Zjednoczonych, ktorzy przycznili sie  tworczo do całości brzmienia płyty.

Podziękowania kieruję także do wszystkich znajomych i przyjaciół z Facebooka motywujących mnie nieustannie do nagrania tego CD.

Słuchajcie, proszę, „Jesiennej tęsknoty” o każdej porze roku, pod każdym niebem -:).

Anna Rozmus